W ostatnich dniach czerwca prezydent Andrzej Duda wręczył nominacje profesorskie nauczycielom akademickim i pracownikom nauki i sztuki, wśród których znalazł się profesor Politechniki Rzeszowskiej Tomasz Siwowski.

Prof. dr hab. inż. Tomasz Siwowski na co dzień pracuje w Zakładzie Dróg i Mostów na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej. W pracy naukowej skupia się na problematyce trwałości mostów, zastosowaniu nowych materiałów w mostownictwie, diagnostyce mostów. Zaprojektował kilkadziesiąt obiektów mostowych, m.in. Most Zamkowy w Rzeszowie czy most przez San w Przemyślu. Jest członkiem wielu prestiżowych stowarzyszeń, m.in. SITK RP, PZiTB, ZMRz, IABSE oraz autorem wielu publikacji z zakresu mostownictwa, m.in. wydanej w zeszłym roku monografii na temat stosowania tworzyw sztucznych w mostownictwie pt. "Mosty z kompozytów FRP. Kształtowanie, projektowanie, badania".

Redakcja magazynu "Mosty" składa Panu Profesorowi serdeczne gratulacje i życzy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij