10 października 2019 r. w Warszawie odbędzie się IV Forum Budownictwo w Polsce 2020.

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
10.10.2019
Data zakończenia:
10.10.2019
Strona www:
www.forum-budow...

Nowe prognozy dla sektora infrastruktury i plany liderów na 2020 rok. Branżowa debata roku już w październiku.

Jak zapowiada się kolejny rok w branży, zdaniem analityków?

O tym tradycyjnie będą mieli okazję przekonać się uczestnicy jesiennego Forum Budownictwo w Polsce organizowanego przez firmę PMR. To miejsce, gdzie co roku zarządy firm wykonawczych, inwestorów i producentów materiałów budowlanych spotykają się, by wspólnie omówić prognozy dla sektora budownictwa i infrastruktury, scenariusze rozwoju i optymalne strategie na nadchodzący rok. To także okazja do zapoznania w pierwszej kolejności z najnowszymi danymi pochodzącymi z premierowego raportu PMR: „Sektor budowlany w Polsce, II połowa 2019 – Analiza rynku i prognozy rozwoju 2019-2024”.

Branżowa debata roku – plany wiodących graczy i najważniejsze tematy

Dzięki obecności ponad 150 kluczowych graczy doroczne Forum PMR Budownictwo w Polsce jest miejscem pozyskania wiedzy i oceny realnego potencjału w sektorze. Oparcie dla rozmów stanowią najnowsze dane makroekonomiczne i wskaźniki PMR – w szczególności dotyczące sektorów: infrastruktury, mieszkaniowego, komercyjnego, a także rynku materiałów budowlanych. W tym roku swoją oceną i planami rozwoju podzielą się przedstawiciele zarządu, m.in.: Budimex, Erbud, Unibeb, PORR, Polimex-Mostostal, Doraco, Mirbud, Trakcja PRKiI, Strabag, Mostostal-Warszawa, Eurovia i inni.

Dlaczego warto dołączyć?

Wspólne spotkanie wszystkich graczy to okazja do rzetelnej oceny rynku i otrzymania kompletu informacji rzutujących na planowane strategie 2020 r. w infrastrukturze. Pakiet najnowszych danych wraz z planami liderów to najlepsza odpowiedź na pytania o kształt sektora i przyszłych kierunków rozwoju. Warto tu być!

Więcej informacji na stronie www.forum-budownictwo.com.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij