Zachęcamy do aktywnego zgłaszania osób, które Państwa zdaniem zasługują na miano Eksperta drogowo-mostowego!

Podczas tegorocznej konferencji „Warunki gruntowe a projektowanie oraz budowa dróg i mostów” wręczone zostanie wyróżnienie przyznawane przez „Magazyn Autostrady” i czasopismo „Mosty” dla Eksperta drogowo-mostowego.

Jeżeli znasz osobę z branży, która Twoim zdaniem stanowi wzór do naśladowania, chętnie dzieli się swoim doświadczeniem zawodowym oraz stanowi autorytet w swojej dziedzinie – zgłoś ją do naszego plebiscytu! To najlepszy sposób, by pokazać, że jej praca i zaangażowanie są zauważane i doceniane.
Do tej pory tytuł uzyskali:
- Ewa Wilk (TPA Sp. z o.o.),
- ś.p. prof. Adam Bolt (Politechnika Gdańska),
- dr hab. inż. Arkadiusz Madaj prof. PP (Politechnika Poznańska).

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres mailowy m.machura@elamed.pl do dnia 31.08.2019 r. Wraz ze zgłoszeniem prosimy napisać kilka słów uzasadnienia swojego wyboru.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij