13.09.2019 r. odbędzie się seminarium ,,Wyzwania nowoczesnego tunelowania".

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
13.09.2019
Data zakończenia:
13.09.2019
Strona www:
http://pbp-ita....

Organizatorem wydarzenia jest Podkomitet Budownictwa Podziemnego PKG wraz z ITA-AITES i Wydziałem Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Seminarium odbędzie sie w Warszawie, w hotelu Sheraton.

Podczas wydarzenia omówione zostaną takie tematy jak: innowacje i wyzwania w tunelowaniu zmechanizowanym, zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych (śladów węglowych) w budownictwie podziemnym, zmechanizowana instalacja elementów zabezpieczenia masywu gruntowego w tunelowaniu. Prelegenci zaprezentują również praktyczne przykłady obiektów tunelowych, m.in. tunel pod Świną, tunel pod Małym Luboniem w ciągu drogi S7 na odcinku Lubień – Rabka-Zdrój, tunel drogowy pod Martwą Wisłą w Gdańsku czy projekt metra Grand Paris Express.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij