Minister Jerzy Kwieciński potwierdził finansowanie dla trzeciego mostu na Dunajcu w Nowym Sączu w ramach programu „Mosty dla regionów”.

Nowa przeprawa mostowa ma się przyczynić do usprawnienia i rozwoju transportu regionalnego i podniesienia komfortu podróżowania zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Most ma połączyć drogę krajową nr 87 z drogą wojewódzką nr 969. Trasa nowego mostu połączy się także z zachodnią obwodnicą miasta. Z wnioskiem o budowę mostu wystąpiło województwo małopolskie. Najpierw miasto dostanie 3,04 mln zł na opracowanie dokumentacji. Całościowy koszt jej przygotowania ma wynieść 3,8 mln zł. Łączny koszt budowy jest szacowany na 155 mln zł.

Źródło i fot.: www.malopolska.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij