Dzięki programowi ,,Mosty dla regionów" sfinansowana zostanie budowa trzeciego mostu na Sanie w Stalowej Woli.

Minister finansów, inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński właśnie przekazał samorządowcom pozytywną decyzję o dofinansowaniu przeprawy. Razem z mostem wybudowana zostanie nowa droga wojewódzka, co przyczynić się ma do wzrostu konkurencyjności regionu pod względem komunikacyjnym, gospodarczym i turystycznym. Most połączy Stalową Wolę z drogami krajowymi, a także wpłynie na polepszenie połączeń drogowych między województwem podkarpackim, lubelskim i świętokrzyskim.

Koszt budowy jest szacowany na około 360 milionów, a przygotowanie dokumentacji na około 4,7 mln zł. W ramach programu dofinansowanie przygotowania dokumentacji dla inwestycji wyniesie 3,6 mln zł. W następnym etapie jednostki samorządu terytorialnego będą mogły się ubiegać o dofinansowanie 80% kosztów budowy mostu w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.Źródło i fot.: www.gov.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij