27-29.11.2019 r. odbędzie się 15. edycja Wrocławskich dni Mostowych.

Lokalizacja:
Wrocław
Data rozpoczęcia:
27.11.2019
Data zakończenia:
29.11.2019
Strona www:
http://www.wdm....

Wydarzenie zostało zapoczątkowane w 2005 r. i od tego czasu organizatorzy co roku przybliżają polskim inżynierom najnowsze osiągnięcia polskiego i światowego mostownictwa oraz dokumentują przeobrażenia zachodzące w infrastrukturze mostowej kraju.

Tematyka tegorocznej edycji to ,,Mosty a środowisko". Uczestnicy zastanowią się nad przyszłością mostownictwa oraz nad tym, jak projektować, biorąc pod uwagę aspekty zarówno architektoniczne, estetyczne, jak i środowiskowe. W szczególności omówione zostaną:
- architektura obiektów mostowych,
- wpisanie obiektów w przestrzeń,
- obiekty typu ,,punkt charakterystyczny",
- kolorystyka i iluminacja,
- kształtowanie konstrukcji mostowych z różnych materiałów z uwzględnieniem aspektów technologicznych, ekonomicznych i utrzymaniowych,
- dbałość o obiekty historyczne,
- problemy przebudowy i rehabilitacji budowli mostowych z zachowaniem walorów architektonicznych i historycznych.

Seminarium stanowi forum wymiany doświadczeń i poglądów dotyczących zagadnień organizacyjnych, technicznych i prawnych dotyczących zmian zachodzących we współczesnej inżynierii mostowej, ze szczególnym uwzględnieniem doświadczeń z ostatniego okresu.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij