14 czerwca 2019 r. po raz XV odbyło się spotkanie integracyjne dolnośląskich mostowców. Impreza została zorganizowana przez Dolnośląski Oddział Związku Mostowców RP oraz Zakład Mostów Politechniki Wrocławskiej.

Tradycyjnie co roku w czerwcu nad Odrą spotykają się przedstawiciele firm wykonawczych, projektowych, firm związanych z utrzymaniem obiektów mostowych oraz ludzie nauki, aby uczestniczyć w Rejsie Mostowców. Zwyczajem stało się, że uczestnicy rejsu statkiem pasażerskim „Rusałka” popłynęli na miejsce spotkania, którym od kilku lat jest Harcerski Ośrodek Rancho.

W części oficjalnej symbolicznie przekazano legitymacje Związku Mostowców Rzeczypospolitej Polskiej nowym członkom oraz wręczono nagrody za najlepszą pracę dyplomową Politechniki Wrocławskiej. Po oficjalnym rozpoczęciu na uczestników czekały różnego rodzaju gry i zabawy. Największym zainteresowaniem jednak cieszyła się gra w darta. Uczestnicy walczyli w tej konkurencji o Puchar Przewodniczącego ZMRP.

Coroczne spotkanie mostowców jest znakomitą okazją do wymiany spostrzeżeń i doświadczeń oraz integracji branżowej.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij