22 listopada 2019 r. odbyła się VI już edycja konferencji Konstrukcje Budowlane.

W tym roku uczestnicy mieli przyjemność spotkać się w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie i wysłuchać prelekcji dotyczących konstrukcji żelbetowych, konstrukcji stalowo-betonowych oraz innowacji w prefabrykacji.

Udział w konferencji wzięło ponad 220 uczestników: projektantów konstrukcji i inżynierów budownictwa, 14 prelegentów, wśród nich autorzy książek naukowych i autorytety branży budowlanej, m.in. prof. Włodzimierz Starosolski, prof. Michał Knauff, prof. Elżbieta Szmigiera, prof. Andrzej Cholewicki, dr inż. Wit Derkowski czy dr inż. Janusz Pędziwiatr.

Ja co roku podczas konferencji szczegółowo jest omawiany budynek, w którym wydarzenie się odbywa. W tym roku również nie zabrakło autorów – architekci Marek Budzyński i Zbigniew Badowski wraz z resztą zespołu opowiedzieli o realizacji projektu, następnie wzięli udział w wycieczce technicznej, pokazując uczestnikom konferencji świeżo oddane do użytku miejsca oraz niedostępną dla gości biblioteki maszynownię.

Konferencja jest jednym z ważniejszych spotkań polskiej branży budowlanej. Stanowi połączenie wiedzy teoretycznej i doświadczeń praktyków. Podczas spotkania poruszane są najbardziej aktualne tematy oraz nowe trendy, rozwiązania i technologie. Uczestnicy mogą zdobyć umiejętności przydatne w codziennej pracy.

Organizatorzy pragną podziękować wszystkim prelegentom, partnerom, patronom oraz uczestnikom Konstrukcji Budowlanych 2019 za udział w wydarzeniu.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij