11-13.05.2021 r. w Kielcach odbędzie się 26. edycja targów AUTOSTRADA-POLSKA.

Spotkanie przede wszystkim

Targi AUTOSTRADA-POLSKA to najważniejsze spotkanie branży budownictwa drogowego i infrastrukturalnego w Polsce. Jest to platforma do dyskusji i wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami najważniejszych firm budowlanych, specjalistami z branży, zarządcami dróg i inwestorami. Wydarzenie przyciąga również przedstawicieli branży badawczo-naukowej i administracji, producentów materiałów, surowców oraz maszyn budowlanych używanych w drogownictwie.

Nowości podczas targów AUTOSTRADA-POLSKA

Przedsięwzięciu towarzyszą wystawy: AUTOSTRADA – związana z infrastrukturą, ROTRA – poświęcona pojazdom specjalistycznym i MASZBUD – dedykowana maszynom budowalnym. Najbardziej wiodące  w branży firmy zademonstrują nowoczesne maszyny i sprzęt budowlany, materiały i surowce do budowy dróg oraz innowacyjne produkty i rozwiązania technologiczne. Nie zabraknie również wielu targów nowości.

Kolejnym ciekawym wydarzeniem Targów Budownictwa Drogowego będą pokazy dynamiczne, podczas których wystawcy targów MASZBUD i AUTOSTRADA będą mogli bezpłatnie zademonstrować działanie swoich maszyn oraz sprzętu budowlanego. Strefa pokazowa zostanie ulokowana bezpośrednio przy halach wystawienniczych i obejmie duży obszar nieuzbrojonego terenu.

Nowa odsłona targów AUTOSTRADA-POLSKA

Targom towarzyszyć będzie również bogaty program konferencji naukowo-technicznych, seminariów
i prezentacji firm. Najmocniejszym punktem wydarzenia są fora i debaty, które stwarzają możliwość do wymiany doświadczeń i rozmów o wyzwaniach na kolejne lata.

Tegoroczna oferta wydarzeń towarzyszących targom została przygotowana w nowej, zróżnicowanej formule. Na specjalnie zaaranżowanych scenach tematycznych poruszane będą najważniejsze branżowe zagadnienia. Przestrzeń Targów Kielce zostanie przygotowana do wystąpień w ramach wybranych ścieżek tematycznych, co pozwoli uczestnikom wysłuchać wielu merytorycznych wykładów.


Z drogi do Kielc na targi AUTOSTRADA-POLSKA!


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij