13-15 października 2020 r. odbędzie się infraBIM 2020 Expo V4 Visegrad Group.

Lokalizacja:
online
Data rozpoczęcia:
13.10.2020
Data zakończenia:
15.10.2020
Strona www:
http://infrabim...

W imieniu organizatorów – Europejskiego Centrum Certyfikacji BIM wraz z infraTEAM zapraszamy na konferencję infraBIM V4 – tym razem w formie międzynarodowego Expo i Multi Konferencji z wieloma dodatkowymi opcjami. Będzie to jedno z największych wydarzeń BIM Europy Środkowej, podczas którego uczestnicy będą mogli poznać wiodących ekspertów Budownictwa 4.0. To pierwsze tak ogromne wydarzenie w Polsce, które w całości skupiać się będzie na technologii BIM.

Głównym partnerem akademickim wydarzenia jest Politechnika Śląska, która – podobnie jak Metropolia GZM wspiera założenia idei Budownictwa 4.0 i związane z nimi innowacyjne rozwiązania.

Tematyka wydarzenia dotyczyć będzie w głównej mierze technologii BIM w infrastrukturze, zamówień publicznych, dronów oraz środowisk CDE. Wśród zaplanowanych wydarzeń znajdują się między innymi:

EXPO 2020 – targi oraz wystawy poświęcone tematyce nowoczesnych technologii w budownictwie, zgodne z ideą Przemysłu 4.0 – w sumie blisko 3 tys. m2 dla BIM i Budownictwa 4.0,

DRONE ZONE – strefa przeznaczona do pokazu zastosowań pojazdów UAV w projektach, inwestycjach i inspekcjach obiektów budowlanych,

MARATHON – rejestrowana na żywo rywalizacja zespołów krajów V4 przy realizacji wielobranżowego projektu w metodologii BIM oraz wiele innych.


Wszystkie potrzebne informacje dostępne są na stronie: http://infrabim.info.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij