18.12.2019 r. zamknięty został fragment Wisłostrady z mostem Poniatowskiego. Powodem jest odkryta podczas prac modernizacyjnych pustka pod jezdnią, która może prowadzić do jej zapadnięcia się.

Na moście Poniatowskiego modernizowane jest właśnie odwodnienie, podczas którego odkryta została pustka pod jezdnią. W związku z tym niemożliwy jest wjazd z Wisłostrady na most od strony Wilanowa i Żoliborza. Utrzymano jedynie zjazd z mostu dla jadących od strony centrum. Slżżby przystąpiły do oszacowania zakresu prac naprawczych i czasu potrzebnego na naprawę uszkodzenia i przywrócenia ruchu.


Źródło i fot.: zdm.waw.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij