3-4.03.2020 r. w Warszawie odbędzie się Forum Obiektów Infrastruktury Mostowej i Tunelowej.

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
03.03.2020
Data zakończenia:
04.03.2020
Strona www:
https://www.tor...

Budowa obiektów inżynierskich, jakimi są mosty i tunele to duże wyzwanie – zarówno pod kątem technologicznym, logistycznym, jak i prawnym. O kwestiach związanych z tą kluczową częścią infrastruktury transportowej rozmawiać będziemy w dniach 3-4 marca 2020 r. podczas odbywającego się w Warszawie Forum Obiektów Infrastruktury Mostowej i Tunelowej. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferu Technologii Politechniki Warszawskiej.

Celem Forum jest przekazanie aktualnej wiedzy dotyczącej specyfiki budowy kluczowych elementów infrastruktury drogowej i kolejowej takiej jak mosty i tunele. Zaproszeni eksperci reprezentujący administrację rządową, instytucje naukowe, stowarzyszenia branżowe oraz największe firmy wykonawcze z branży infrastruktury drogowej i kolejowej omówią kwestie związane z aktualnymi regulacjami i technologiami stosowanymi w budowie tego typu obiektów. Wskażą również czynniki decydujące o sukcesie realizacji takich przedsięwzięć.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij