Konferencja Naukowa Konstrukcje Zespolone odbywać się będzie na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Zielonogórskiego 26-27.11.2020 r.

Lokalizacja:
online
Data rozpoczęcia:
26.11.2020
Data zakończenia:
27.11.2020
Strona www:
www.konstrukcje...

Jest to już XII odsłona cieszącej się dużym uznaniem Konferencji Naukowej, która odbywa się cyklicznie co 3 lata od 1986 roku. Przez ten czas zdołała na stałe wpisać się do kalendarza ogólnopolskich konferencji i stała się jednym z ważniejszych miejsc do prezentacji aktualnego stanu wiedzy w zakresie szeroko rozumianych konstrukcji zespolonych.

Konferencja swym zakresem obejmować będzie szeroką tematykę: m.in.: teorię, wzmocnienia, badania, normalizację, realizacje, nowe technologie, diagnostykę, perspektywy rozwoju, projektowanie.
Konferencja odbędzie się pod patronatem:
• przewodniczącego Komitetu Inżynierii Lądowej i Wodnej PAN,
• rektora Uniwersytetu Zielonogórskiego,
• prezydenta miasta Zielona Góra,
• Polskiego Towarzystwa Mechaniki Teoretycznej i Stosowanej.

W ramach konferencji wygłoszone zostaną trzy referaty problemowe. Ponadto wszyscy uczestnicy Konferencji Konstrukcje Zespolone spotkają się na wspólnej uroczystej kolacji.

Zgłoszenia referatów przyjmowane są poprzez Kartę Zgłoszenia Referatu dostępną na stronie internetowej konferencji: www.konstrukcje-zespolone.uz.zgora.pl. Pobraną, uzupełnioną i podpisaną kartę należy zeskanować i przesłać na adres konstrukcje-zespolone@ib.uz.zgora.pl.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij