5 marca 2020 r. odbędzie się XIX Seminarium Geotechnika dla Inżynierów ,,Wzmacnianie podłoża i fundamentowanie 2020".

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
05.03.2020
Data zakończenia:
05.03.2020
Strona www:
https://ibdim.e...

Seminarium odbędzie się 5 marca 2020 r. o godz. 10:15. Miejscem obrad jest Sala „A” (III p.) w Warszawskim Domu Technika NOT, ul.Czackiego 3/5, Warszawa.

Celem Seminarium jest popularyzacja wiedzy o projektowaniu oraz wykonywaniu konstrukcji geotechnicznych. Szczególna uwaga będzie poświęcona wzmacnianiu podłoża gruntowego i fundamentowaniu budowli. Tematyka  seminarium  skierowana  jest  do  projektantów, wykonawców i inwestorów oraz pracowników administracji związanych z procesem decyzyjnym dotyczącym  specjalistycznych  robót  fundamentowych. W referatach będą przedstawione praktyczne przykłady dotyczące projektowania, wykonawstwa i kontroli robót oraz przykłady awarii i  wynikające z nich wnioski. Nie zabraknie tradycyjnego bukietu kwiatów Krzysztofa Grzegorzewicza, tym razem kolorowych.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij