Na odcinku Wrocław – Legnica autostrady A4 wyremontowanych zostanie 6 wiaduktów z powodu pogarszającego się stanu technicznego podpór. Dodatkowo jeden wiadukt, który kilka lat temu został wyłączony z ruchu, zostanie rozebrany.

Celem remontu będzie wzmocnienie filarów 6 wiaduktów, aby możliwa była ich dalsza eksploatacja. W związku z robotami GDDKiA zapowiada zwężenia jezdni oraz ograniczenia prędkości. Wprowadzony zostanie zakaz poruszania się pojazdów ponadgabarytowych.

Prace będą się odbywać na obiektach zlokalizowanych:
- km 104+901, Wądroże Wielkie,
- km 112+369, Budziszów Wielkie,
- km 129+711, Piotrowice,
- km 144+901, Strzeganowice,
- km 146+138, Biskupice,
- km 149+188, Nowa Wieś Wrocławska.
Obiekt do wyburzenia znajduje się w km 143+141 – Sadków.

Wykonawcą zadania jest firma Rotomat sp. z o.o. z Wrocławia jako lider oraz Probudowa.com sp.z o.o. z Wrocławia. Wartość umowy opiewa na 3,7 mln zł. Termin realizacji to IV kwartał 2020 r.

Źródło i fot.: gddkia.gov.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij