W ramach programu ,,Mosty dla Regionów" powstanie most przez San w miejscowości Jarosław. Wykonawca podpisał umowę na opracowanie dokumentacji projektowej i uzyskanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej.

Nowy most ma przyczynić się do rozładowania ruchu w centrum miasta oraz umożliwić wygodny dojazd do przejścia granicznego w Hrebennem oraz w Budomierzu. Inwestycja otrzymała dofinansowanie w wysokości 2 milinów złotych na przygotowanie dokumentacji przedprojektowej i projektowej niezbędnej do otrzymania pozwolenia na budowę.

Planowany obiekt ma mieć długość ok. 600 m oraz 1150 m dróg dojazdowych. Szacowany koszt budowy to ok. 122,8 mln zł.

Po przygotowaniu dokumentacji projektowej województwo podkarpackie będzie się mogło starać o dofinansowanie do 80% kosztów budowy mostu w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.

Źródło i fot.: gov.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij