19.03.2020 r. otwarte zostały oferty na nadzór nad rozbudową mostu im. J. Piłsudskiego w Toruniu. Do przetargu stanęło 6 firm.

Najtańsza oferta została złożona przez firmę OPTEMCONSULT Sp. z o.o. i opiewa na 495 837,60 zł. Najdroższa oferta wpłynęła od firmy Czesław Prędota „PROBUD” Usługi Budowlane, Projekty, Nadzory z Warszawy na kwotę 2 091 000 zł. Zarezerwowany na nadzór budżet wynosił 500 000 zł.

Firma, która zostanie wybrana w przetargu, będzie miała za zadanie czuwać nad jakością i zachowaniem najwyższych standardów budowy, a także jej terminowością, zgodnością z dokumentacją projektową oraz kontrolą kosztów. Zwycięska firma będzie również zarządzała rozbiórką mostu tymczasowego.

W ramach wcześniejszego postępowania wybrany został również generalny wykonawca rozbudowy – zostało nim konsorcjum firm: INTOP Warszawa Sp. z o.o. (Lider Konsorcjum) i EURO-DARMAL Sp. z o.o. z Kamiennej Góry (Partner Konsorcjum). Koszt rozbudowy wyniesie 122 806 890 zł. W przyszłym tygodniu zostanie podpisana umowa z wykonawcą.

Źródło: www.torun.pl
Fot.: istock


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij