Właśnie podpisany został aneks, zgodnie z którym budowa Trasy Łagiewnickie ma się zakończyć do końca 2021 r., a nie 2020 r. jak wstępnie zakładano.

Wykonawcą inwestycji jest konsorcjum Budimex i Ferrovial Agroman. Kontrakt na realizację został podpisany w 2017 r., a realizacja miała się zakończyć do 2020 r. Powody przesunięcia zakończenia realizacji to m.in.: dłuższy termin oczekiwania na niektóre decyzje administracyjne, konieczność uzyskania licznych odstępstw od przepisów techniczno-budowlanych. Niektóre elementy będą realizowane odmiennie niż przyjęto w PFU.

Źródło: Rynek Infrastruktury
Fot.: Trasa łagiewnicka


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij