Firma OPTEMCONSULT Sp. z o.o. z Gdańska została wyłoniona w przetargu na nadzór nad rozbudową mostu im. J. Piłsudskiego.

W przetargu wzięło udział sześć firm, które złożyły oferty między 500 tys. a 2 mln zł. Zwycięzca wycenił swoje usługi na 495 837,60 zł.

Zadaniem inżyniera projektu będzie czuwanie nad jakością i terminowością wykonania zadania, zachowanie najwyższych standardów, dopilnowanie zgodności z dokumentacją projektową i kontrola kosztów realizacji. Dodatkowo firma wyłoniona w przetargu będzie nadzorować rozbiórkę mostu tymczasowego.

Po 10 dniach od rozstrzygnięcia przetargu wybór uprawomocni się i możliwe będzie podpisanie umowy.


Źródło: torun.pl
Fot.: istock


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij