5.05. br. Budrex Sp. z o.o. – firma z Grupy Unibep – podpisała kontrakt z firmą MOTA-ENGIL CENTRAL EUROPE S.A. na budowę mostów na drodze ekspresowej S61.

Budrex Sp. z o.o. z Białegostoku będzie współpracować z firmą MOTA-ENGIL CENTRAL EUROPE S.A. z siedzibą w Krakowie przy wykonaniu obiektów mostowych w ramach inwestycji „Projekt i budowa drogi ekspresowej S61 Ostrów Mazowiecka – Szczuczyn, odcinek: Węzeł „Łomża Południe” (z Węzłem) – Węzeł „Łomża Zachód” (bez Węzła), na długości około 7,186 km [S61] + DK 63 [GP] 8,907 km”. Wartość umowy wynosi ok. 21,67 mln zł netto. Prace mają rozpocząć się w ciągu najbliższych dni, zakończenie zaplanowane jest na II kwartał 2021 r.

Wcześniej, 16 kwietnia 2020 r., spółka podpisała umowę podwykonawczą na kompleksowe wykonanie obiektów mostowych w ramach inwestycji „Projekt i budowa drogi ekspresowej S61 Szczuczyn – Budzisko (gr. państwa) z podziałem na zadania: Zadanie nr 1: odc. Szczuczyn – Węzeł Ełk Południe”. Umowa została podpisana z konsorcjum w składzie: PORR SA z siedzibą w Warszawie, PORR Bau GmbH z siedzibą w Wiedniu oraz UNIBEP SA z siedzibą w Bielsku Podlaskim.

W obu przypadkach Budrex jest podwykonawcą, a zamawiającym jest Skarb Państwa reprezentowany przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

Dotychczas Budrex Sp. z o.o. zrealizował m.in. obiekty inżynierskie na Trasie Niepodległości w Białymstoku, najdłuższą estakadę na Podlasiu (ponad 600 metrów długości) w miejscowości Krasne (na trasie Białystok – Supraśl), czy most na rzece Narew w miejscowości Uhowo.

Źródło i fot.: unibep.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij