Właśnie został otwarty wiadukt wzdłuż ul. Sytej w Wilanowie.

Razem z wiaduktem zostało otwarte rondo na skrzyżowaniu ulic Sytej i Metrycznej. Na ul. Metrycznej ruch został przełożony z lewej strony na prawą i odbywa się jak dotychczas wahadłowo. Dzięki temu możliwe są prace związane z budową trasy głównej S2 pod obiektem.

Wiadukt powstał w ramach budowy Południowej Obwodnicy Warszawy na odcinku węzeł Przyczółkowa – węzeł Wał Miedzeszyński (zadanie B). Obiekt zlokalizowany jest po zachodniej stronie dotychczasowej jezdni i będzie miał połączenie z jezdniami lokalnymi realizowanej inwestycji.

Źródło i fot.: gddkia.gov.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij