Konferencja Naukowa Konstrukcje Zespolone odbędzie się 26-27 listopada 2020 r. w Zielonej Górze.

Szanowni Państwo,

w związku z dynamicznie i nieprzewidywalnie rozwijającą się sytuacją epidemiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa Komitet Organizacyjny wraz z Komitetem Naukowym kierowani odpowiedzialnością za zdrowie uczestników konferencji podjęli decyzję o zmianie terminu konferencji, która pierwotnie była planowana na 25-26 czerwca 2020 r.

Dołożymy wszelkich starań, aby XII Konferencja Naukowa KONSTRUKCJE ZESPOLONE odbyła się bezpiecznie jeszcze w tym roku. Nowy termin konferencji to 26-27 listopada 2020 roku. Miejsce organizacji konferencji pozostaje bez zmian – Uniwersytet Zielonogórski, Campus A, budynek Instytutu Budownictwa A-8, sala 213.

W związku ze zmianą terminu konferencji przedłuża się terminy zgłaszania uczestnictwa w konferencji i przesyłania referatów:
- zgłoszenia uczestnictwa w konferencji do 30.06.2020 r.,
- streszczenia referatów i ich pełny tekst w języku polskim do 4.09.2020 r.

Jednocześnie pragniemy przeprosić uczestników konferencji za wszelkie niedogodności, które mogą Państwo ponieść wskutek decyzji o przesunięciu terminu konferencji. Mamy nadzieję, że zrozumieją Państwo nadzwyczajne okoliczności podjęcia tej decyzji.

Życzymy Państwu dużo zdrowia, wytrwałości i cierpliwości w tych nowych realiach życia.

Do zobaczenia w Zielonej Górze!
Źródło i fot.: mat. prasowe


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij