Właśnie została podpisana umowa na dokończenie budowy poprzecznych obiektów mostowych na obwodnicy Wałcza w ciągu drogi ekspresowej S10. Wykonawcą będzie firma Budimex S.A.

Do dokończenia zostało 9 wiaduktów. Czas realizacji zlecenia to 4 miesiące (122 dni). W większości do wykonania zostały roboty wykończeniowe – poprzedni wykonawca wykonał konstrukcje obiektów. Wykonane jeszcze muszą zostać zbiorniki retencyjne oraz zbiorniki retencyjno-filtracyjne i drogi dojazdowe.

Poprzedni wykonawca, firma Energopol Szczecin przerwała prace po wykonaniu 80% robót w październiku 2019 r. Dalsza realizacja inwestycji została podzielona na mniejsze zadania. W grudniu został ogłoszony pierwszy przetarg na dokończenie robót.

W najbliższym czasie podpisana zostanie umowa na wykonanie robót drogowych. Wybrano już wykonawców robót na węzłach drogowych i elementów BRD – oznakowania i barier. Zakończenie robót jest planowane do końca 2020 r.

Źródło i fot.: gddkia.gov.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij