5 sierpnia 2020 r. o godz. 12:00 odbędzie się bezpłatny webinar ,,Budownictwo drogowo-mostowe – studium przypadku. Nawierzchnie, produkty, technologie".

Lokalizacja:
Katowice
Data rozpoczęcia:
05.08.2020
Data zakończenia:
05.08.2020
Strona www:
https://elamed-...

Szkolenie dotyczyć będzie najnowszych technologii i produktów wykorzystywanych podczas budowy dróg i mostów. Tematyka w szczególności jest kierowana do administracji drogowej każdego szczebla, firm projektowych, firm wykonawczych, nadzoru budowlanego, osób zaangażowanych w tematykę budownictwa drogowo-mostowego.

Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z technologiami i produktami wykorzystywanymi podczas budowy dróg i mostów, kwestiami dotyczącymi diagnostyki i utrzymania nawierzchni, innowacyjnymi materiałami. Poznają także przykładowe rozwiązania i najnowsze realizacje nawierzchni drogowych i mostowych oraz sposoby na uniknięcie błędów projektowych i wykonawczych. Podczas webinaru będzie możliwość zadawania prelegentom pytań.

Aby wziąć udział w szkoleniu, wystarczy się zapisać poprzez formularz dostępny na stronie. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 12:00, a całość będzie dodatkowo dostępna online do czterech tygodni po wydarzeniu. Uczestnicy otrzymają również dostęp do materiałów przygotowanych przez prelegentów.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij