Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń na Warsztaty ,,Projektowanie mostów według Eurokodów – przykłady". Dla pierwszych zgłoszonych niespodzianka!

Pierwsze 10 osób, które zgłoszą się i wezmą udział w szkoleniu, otrzyma publikację „Projektowanie mostów według Eurokodów” pod red. T. Siwowskiego w formie e-booka GRATIS!

Polską branżę mostową niewątpliwie charakteryzuje ciągły rozwój. Celem warsztatów jest podniesienie kompetencji w zakresie projektowania mostów zgodnie z Normami Europejskimi – Eurokodami. Warty podkreślenia jest praktyczny charakter warsztatów, podczas których eksperci – pracownicy Zakładu Dróg i Mostów Politechniki Rzeszowskiej pod kierownictwem dr. hab. inż. Tomasza Siwowskiego, prof. PRz – pokażą na konkretnych przykładach, jak projektować: mosty betonowe, stalowe, zespolone oraz fundamenty i korpusy podpór mostowych wg Eurokodów.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij