Zapisz się do 14 sierpnia na szkolenie, a otrzymasz 10% rabatu!

9-11 września we Wrocławiu odbędzie się kolejna edycja szklenia ,,Projektowanie mostów według Eurokodów". Zakres tematyczny wydarzenia będzie obejmował:
- Wprowadzenie do Eurokodów.
- Obciążenia i oddziaływania na mosty drogowe.
- Kształtowanie drogowych obiektów mostowych wg katalogu MI.
- Projektowanie konstrukcji betonowej przęsła.
- Projektowanie konstrukcji stalowo-betonowej (zespolonej) przęsła.
- Projektowanie korpusów podpór (przyczółka, filara).
- Projektowanie fundamentów podpór (bezpośredni, palowy).

W dniu 13 września 2019 r. weszło w życie Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 1 sierpnia 2019 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogowe obiekty inżynierskie i ich usytuowanie. Jedną z najważniejszych zmian, które wprowadza przedmiotowe rozporządzenie, jest bezwzględny obowiązek projektowania drogowych obiektów mostowych na podstawie zharmonizowanych norm europejskich, tj. Eurokodów.

Szkolenie ,,Projektowanie mostów według Eurokodów" jest nastawione na praktyczne wykorzystanie nowej wiedzy. Eksperci – pracownicy Zakładu Dróg i Mostów Politechniki Rzeszowskiej pod kierownictwem dr. hab. inż. Tomasza Siwowskiego, prof. PRz – pokażą na konkretnych przykładach, jak projektować: mosty betonowe, stalowe, zespolone oraz fundamenty i korpusy podpór mostowych wg Eurokodów.

Zapisując się do 14 sierpnia, zyskasz 10% rabatu (naliczanego od ceny podstawowej, bez noclegów).

Więcej informacji


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij