Coroczne spotkanie mostowców odbywające się we Wrocławiu w wyniku pandemii zostało odwołane. Kolejna edycja odbędzie się w listopadzie 2021 r.

Cykl Seminariów Naukowo-Technicznych Wrocławskie Dni Mostowe został zainicjowany w roku 2005 i niezmiennie każda kolejna edycja tego wydarzenia odbywała się w rocznych odstępach. Jednak organizatorzy, mając na względzie sytuację epidemiologiczną dotyczącą COVID-19 oraz przede wszystkim bezpieczeństwo i zdrowie uczestników seminarium zdecydowali, że tegoroczne Seminarium Wrocławskie Dni Mostowe zostaje odwołane.

Decyzja została podjęta po licznych konsultacjach z partnerami, sponsorami oraz potencjalnymi prelegentami, a także w zgodzie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektoratu Sanitarnego, wprowadzanymi obostrzeniami dotyczącymi organizacji imprez, zgromadzeń i podróżowania oraz Zarządzeniem Wewnętrznym Rektora Politechniki Wrocławskiej.

Jednocześnie organizatorzy pragną podziękować i pogratulować wysokiego poziomu materiałów osobom, które nadesłały propozycje referatów i wystąpień.

Zakładając, że sytuacja epidemiologiczna w ciągu kilku nadchodzących miesięcy ustabilizuje się i poprawi, organizatorzy już dziś chcielibyśmy Państwa zaprosić na przyszłoroczną edycję Seminarium Naukowo-Technicznego Wrocławskie Dni Mostowe, która będzie miała miejsce 24–26 listopada 2021 r., a hasłem przewodnim będzie „Bezpieczeństwo budowli mostowych”.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij