Organizatorzy konferencji IABSE poinformowali, że odbędzie się ona 7-9 października 2020 r. w formie spotkania online.

Organizatorem wydarzenia jest Międzynarodowy Związek Inżynierii Mostowej i Konstrukcyjnej (IABSE) i Politechnika Wrocławska. Celem wydarzenia jest debata nad rozwojem mostownictwa i wyzwaniami z nim związanymi. Udział biorą m.in. naukowcy, eksperci, projektanci, inżynierowie.

Konferencja będzie dostępna na platformie ZOOM, która jest wysoko oceniana przez użytkowników. Platforma nie wymaga instalowania na komputerze, dzięki czemu uczestnicy mogą korzystać ze swojej ulubionej przeglądarki.

Pomimo wyzwań spowodowanych przez koronawirus organizatorzy cieszą się, że udało się zorganizować konferencję i dać uczestnikom nowe możliwości zdobywania wiedzy i dzielenia się nią.Źródło i fot.: organizator


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij