8.12.2020 r. zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu online „Forum Projektanta Mostowego”.

Lokalizacja:
online
Data rozpoczęcia:
08.12.2020
Data zakończenia:
08.12.2020
Strona www:
https://twojadr...

Projektowanie mostów to proces bardzo złożony – można pokusić się o stwierdzenie, że to suma kilku procesów (wpasowanie obiektu w przeszkodę, wybór rodzaju konstrukcji, obliczenia i modelowanie, a także zagadnienia formalnoprawne). Za ich przeprowadzenie odpowiedzialni są projektanci mostowi, którzy muszą dysponować rozległą wiedzą i kompetencjami.

Codziennością projektanta mostowego jest zatem ciągłe doskonalenie swoich umiejętności – także poprzez uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach oraz – co wymusiła na nas trwająca pandemia – spotkaniach online.
Jako czasopismo „Mosty” zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu online „Forum Projektanta Mostowego”, podczas którego nie zabraknie interesujących prelekcji poruszających problemy codziennej pracy projektantówa, wygłoszonych przez autorytety branży mostowej. Spotkania online to jedyna obecniena ten czas formuła spotkań, która może zostać zrealizowana. Zachęcamy jednak do aktywnego uczestnictwa w spotkaniuForum – nie tylko wysłuchania prelekcji, ale także do czerpania z wiedzy naszych ekspertów, zadawania pytań oraz dzielenia się swoimi doświadczeniami poprzez panel dyskusyjny.

Tematyka Forum:
- bezpieczeństwo budowli obiektów mostowych,
- projektowanie mostów w ramach Eurokodów,
- budowa mostów kolejowych w warunkach kryzysowych,
- nowe technologie w projektowaniu i budowie mostów,
- współczesna estetyka mostów.

W tym roku, mimo pandemii, z sukcesem przeprowadziliśmy XII edycję Konkursu Mostowego im. Maksymiliana Wolffa, organizowanego co roku przez redakcję czasopisma „Mosty”, pod honorowym patronatem Związku Mostowców Rzeczpospolitej Polskiej. Główną ideą konkursu jest promowanie polskiej myśli projektowej i wyróżnienie najbardziej znaczących obiektów oddanych do użytku, które coraz częściej zachwycają formą i wzbogacają polski krajobraz.

Forum Projektanta Mostowego uświetni oficjalne ogłoszenie zwycięzców tegorocznej edycji konkursu oraz przedstawienie wszystkich zgłoszonych do niego obiektów.

Do udziału w Forum zapraszamy przedstawicieli:
- biur projektowych,
- firm wykonawczych,
- nadzoru,
- administracji drogowej,
- uczelni wyższych i instytucji,
- miłośników mostów.


Więcej informacji:

Marlena Machura
manager projektu

tel. 885 058 815
e-mail: m.machura@elamed.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij