24 marca br. w imieniu organizatorów zapraszamy na Forum Obiektów Infrastruktury Tunelowej i Mostowej poświęcone budowie i utrzymaniu mostów oraz tuneli.

Lokalizacja:
Online
Data rozpoczęcia:
24.03.2021
Data zakończenia:
24.03.2021
Strona www:
https://foimit.pl/

Budowa i utrzymanie obiektów takich jak mosty i tunele to duże wyzwanie – zarówno pod kątem technologicznym, logistycznym jak i prawnym. Obiekty te stanowią istotny element rozwoju infrastruktury drogowej i kolejowej w Polsce a ich sprawna budowa i konserwacja są kluczem do rozwoju polityki transportowej kraju.

Dlatego zapraszamy Państwa do udziału w II Forum Obiektów infrastruktury mostowej i tunelowej, podczas którego przekażemy aktualną wiedzę m.in. na temat utrzymania i konserwacji infrastruktury mostowej, kluczowych aspektów budowy tuneli, doświadczeń płynących z nowego prawa zamówień publicznych czy też wykorzystania BIM w nowej rzeczywistości biznesowej.

Zaproszeni eksperci reprezentujący administrację rządową, instytucje naukowe, stowarzyszenia branżowe oraz największe firmy wykonawcze z branży infrastruktury przedstawią Państwu pełne spektrum aktualnego stanu i perspektyw rozwoju infrastruktury mostowo-tunelowej w Polsce.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij