12-14 maja w imieniu organizatorów zapraszamy na Targi Budownictwa Infrastrukturalnego NOWA INFRASTRUKTURA w Targach Kielce

Lokalizacja:
Kielce
Data rozpoczęcia:
12.05.2021
Data zakończenia:
14.05.2021
Strona www:
https://www.tar...

Dynamiczny rozwój sektora infrastruktury oraz realizacja nowych inwestycji związane są z wykorzystywaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych i wdrażaniem innowacji. Zmiany zachodzące w branży wymagają także dostosowania formuły dotychczasowych Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego do zmieniającej się rzeczywistości.

Nowa rzeczywistość, Nowa Formuła, Nowa Infrastruktura

Odpowiadając na oczekiwania całego sektora, organizatorzy stworzyli propozycję wydarzenia w nowej odsłonie, ze wzbogaconym zakresem branżowym i merytorycznym. Okazją do poszerzenia technologicznych horyzontów będą Targi Budownictwa Infrastrukturalnego - NOWA INFRASTRUKTURA, które przyciągną do Targów Kielce przedstawicieli z obszaru infrastruktury drogowej i kolejowej, transportowej, maszynowo – budowlanej oraz budownictwa specjalistycznego. Targi NOWA INFRASTRUKTURA odbędą się od 12 do 14 maja 2021 r.

Targi NOWA INFRASTRUKTURA wraz z towarzyszącymi wystawami ma stanowić kompleksowe, merytoryczne spotkanie branży. Wśród zagadnień dot. Infrastruktury drogowej i kolejowej poruszanych podczas wydarzenia pojawią się m.in. kwestie związane z technologiami, materiałami i komponentami budowlanymi, projektowaniem infrastrukturalnym oraz architektonicznym, budową i utrzymaniem infrastruktury oraz parkingami. Nie zabraknie również informacji dot. zasad bezpieczeństwa oraz zarządzania ruchem. Budownictwo Specjalistyczne i Maszyny Budowlane to kolejne punkty w programie Międzynarodowych Targów Budownictwa Infrastrukturalnego. Oprócz ciężkich, lekkich i niskoemisyjnych maszyn i urządzeń budowlanych, zaprezentowane zostaną również nowoczesne rozwiązania i sprzęt wykorzystywany w budownictwie infrastrukturalnym. Wśród specjalistycznych zagadnień omówione zostaną kwestie dot. budownictwa geotechnicznego, hydrotechnicznego i energetycznego, a także wszelkich prac, technik i systemów stosowanych w tych obszarach. Ostatnim z zakresów tematycznym NOWEJ INFRASTRUKTURY będzie Transport oraz zagadnienia poświęcone specjalistycznym, niskoemisyjnym pojazdom, samochodom ciężarowym i dostawczym oraz kwestiom leasingu i wypożyczania maszyn oraz urządzeń budowlanych.

Merytorycznie o branży ze specjalistami

Międzynarodowe Targi Budownictwa Infrastrukturalnego - NOWA INFRASTRUKTURA to okazja do wymiany doświadczeń i odbycia wielu merytorycznych rozmów oraz spotkań ze specjalistami z branży, przedstawicielami najważniejszych firm budowlanych i zarządcami infrastruktury. Podczas wydarzenia będzie można także poznać innowacyjne produkty, zobaczyć prezentację nowoczesnych maszyn i rozwiązań technologicznych oraz wziąć udział w branżowych konferencjach.
Zapraszamy do Targów Kielce na święto budownictwa drogowego i infrastruktury w nowej formule, czyli na Międzynarodowe Targi Budownictwa Infrastrukturalnego - NOWA INFRASTRUKTURA od 12 do 14 maja 2021 r..

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij