Szanowni Państwo!

Pragniemy przybliżać naszym Czytelnikom nowoczesne rozwiązania, technologie i materiały, które mogą przyczynić się do rozwoju i popularyzacji polskiej myśli mostowej.

Jesteśmy przekonani, że w dużym gronie Czytelników naszego dwumiesięcznika jest wiele osób, które mogłyby podzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą zdobytą w codziennej pracy.

Zapraszamy specjalistów związanych z budownictwem drogowo-mostowym (np. projektantów, inżynierów komunikacji, pracowników naukowych, przedstawicieli firm wykonawczych, dystrybutorów maszyn, urządzeń i materiałów) do publikowania w magazynie „Mosty” artykułów problemowych (niekomercyjnych!) - nawet dotyczących zagadnień trudnych i niepopularnych, które do tej pory nie znalazły miejsca w innych mediach.

Wszystkich zainteresowanych współpracą Autorów prosimy o kontakt z redakcją:
Marlena Machura
tel. 32 788 51 43, kom. 885 058 815
e-mail: m.machura@elamed.pl

lub przesłanie propozycji tekstu (konspektu) do wglądu redakcji:
na adres: „Mosty”, Al. Roździeńskiego 188C, 40-203 Katowice
lub pocztą elektroniczną: m.machura@elamed.pl, mosty@elamed.pl

Punktacja MNiSW: 3 punkty


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij